Mercedes-Benz
Grzegorz Kaliszyk

Tel.: +48 32 494 34 21
grzegorz.kaliszyk@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Serwis
Jakub Konowoł
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 32 494 34 04
jakub.konowol@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Informatyki, Dział Marketingu i PR
Małgorzata Mierzwa
Główny Księgowy
Tel.: +48 32 494 34 06
malgorzata.mierzwa@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Księgowości
Jolanta Suchińska
Jolanta Suchińska
Prezes
Tel.: +48 32 494 34 51
info@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Katarzyna Wesołowska
Kierownik Działu Kadr i Płac
Tel.: +48 32 494 34 05
katarzyna.wesolowska@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Kadr
Joanna Greniuch
Asystent Zarządu
Tel.: +48 32 494 34 03
joanna.greniuch@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Jarosław Madej

Tel.: +48 32 494 34 60
jaroslaw.madej@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Marcin Sobieraj

Tel.: +48 32 494 34 31
marcin.sobieraj@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody kempingowe - Serwis
Mariusz Kielar

Tel.: +48 32 494 34 23
mariusz.kielar@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody kempingowe - Serwis
Krzysztof Bogucki

Tel.: +48 32 494 34 23
krzysztof.bogucki@viva.mercedes-benz.pl
Języki obce: null
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody kempingowe - Serwis
Maciej Ceglarski

Tel.: +48 32 494 34 60
maciej.ceglarski@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Grzegorz Grzeganek

Tel.: +48 32 494 34 61
grzegorz.grzeganek@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia:::::00, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Tomasz Klin

Tel.: +48 32 494 34 61
tomasz.klin@viva.merceces-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia:::::00, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Tomasz Krowiak

Tel.: +48 32 494 34 37
tomasz.krowiak@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów:::::03
Grzegorz Pieróg

Tel.: +48 32 494 34 35
grzegorz.pierog@viva.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów:::::03